Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
LWIR VOx Mikrobolometre Soğutulmamış Kızılötesi Detektör 400x300/12μm Termografi için
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12μM Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı Donanım İçin Kompakt LWIR Termal Kamera Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1280x1024 LWIR 30mm - 180mm Zoom Lensli Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin 25mm Lensli 640x512 12μM Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

