Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
iMC112 Kızılötesi Minyatür Modül 120×90/12μm Odaklamasız ve 25Hz Kare Hızına Sahip, Mobil Cihazlar için Soğutmasız Termal Modül
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
|---|---|
| Kızılötesi Dedektör: | 120x90/12μm |
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
GAVIN615B Entegre Termal Güvenlik Kamerası MCT MWIR Kompakt Kamera Modülü
| Dedektör Tipi: | Soğutmalı MCT IR Dedektörü |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS046 |
| Çözünürlük: | 640x512 |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ultra-kompak 256×192 çözünürlük 12μM piksel boyutu Plug-In Termal Kamera Kızılötesi Kamera Modülü
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
MCT MWIR Kızılötesi Dedektör Soğutmalı Termal Modül 640x512/15µm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μm Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
iLC212 Güvenlik Termal Kamerası için Soğutulmamış LWIR Kızılötesi Isı Modülü 256x192
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
LWIR Kızılötesi Termal Güvenlik Kamera Modülü 640x512 9Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |

