Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Radiometrik Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 Drone için 8 ~ 14μm spektral aralığı
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme Drone Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış 640x512 Termal Kamera Modülü 12μm Drone için Tipik NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG1212 Tüm Hava Koşulları İçin Yüksek Kararlılık 1280x1024 Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
-20°C~150°C/0~550°C sıcaklık ölçüm aralığı olan LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Kızılötesi Termal Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Drone Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga FPA 400x300 / 17μm VOx
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
Drones 640x512 12μm VOx Mikrobolometre ile Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü Hafif LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

