Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Yüksek Sıcaklık Doğruluğu ±2°C ile Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gelişmiş Netlik ve Hassasiyet HD 1280x1024 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 320x256/30μm Gaz Sızıntısı tespiti için 20mK NETD ile Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Yüksek çözünürlüklü LWIR Termal İzleme Kamera Modülü Soğutulmamış <30mK NETD
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Güvenlik Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Görüntüleme İzleme Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış odak düzlemi dizileri termal kamera çekirdeği 50Hz kare hızı 67g
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
Kararlı Performans Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 640x512 / 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
PLUG617 LWIR 640x512 / 17μm Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
El Fokusu 640x512 Çözünürlük Mikrobolometre Soğutulmamış Termal Görüntüleme Modülü
| Tipik NETD: | <40mK |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |

