Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Termografi için Soğutmasız LWIR 640x512 12μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12μm kızılötesi dedektörü ile uzun dalga termal görüntüleme modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1 / 13 / 19mm Lensli Ultra Kompakt Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefon bağlantılı, soğutmasız 256×192/12μm Termal Kamera, Elektrikli Sıcak Noktalar ve Mobil Uygulamalar için
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
30 - 180mm Zoom Lensli Çözünürlük 1280x1024 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
Tıbbi Termal Görüntü Tarama için 384x288 17μM Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 12μm Detektör, NETD<40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
SWaP-C Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

