Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Yüksek Doğruluk 256×192/12μm Piksel Boyutu Sıcaklık Ölçümü için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
Ateş tespiti için soğutulmamış termal kamera, 400x300/17μm termal görüntüleme çekirdeği
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
iLC212 Minyatür Soğutmasız LWIR 256x192 12μm Gözetim için Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Kızılötesi Termal Gözetim Kamera Modülü 640x512 9Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Güvenlik İzleme için Soğutmasız FPA Termal Dedektör Kamera 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hafif Ağırlık 120x90/17μm İnsan Vücudunun Sıcaklığını Ölçmek İçin Termikal Kamera Çekirdekleri
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
400x300 17μm Compact COIN Serisi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
| NETD: | <40mK |
Yangın söndürme ve kurtarma için soğutulmamış LWIR Drone Termal Kamera 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sıcaklık Ölçümü için LC160 Soğutmasız 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |

