Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Dış Mekan LWIR Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12μM, 25mm Lensli
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Seramik Paket 640x512/μM Kızılötesi Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Termal Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Sıcaklık ölçüm doğruluğu ±2°C veya ±2% olan LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Keskin ve Net Görüntüleme ve Yüksek Doğrulukta Sıcaklık Ölçümü için Seramik Paket LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İtfaiye ve Kurtarma için Kompakt LWIR Isı Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 15μm Soğutulmuş Kızılötesi Detektör Modülü Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
RS058 Cryo Cooler ile Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Kamera Çekirdeği 15μm 640x512
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Gözetim için Termal Güvenlik Kamerasına Entegre 400x300 / 17μm Termal Kamera Çekirdeği
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
640×512 çözünürlüğü 8μm'den 14μm'ye kadar olan El Fokusu Termik Kamera Çekirdekleri
| Odak: | Manuel |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Piksel Aralığı: | 12μm |

