Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Hayvan Gözlemi İçin 50pin HRS Arayüzü Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
Endüstriyel Termografi ile OEM LWIR Termal Kamera çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Sabit Odaklama Athermal Lens 19mm/24mm ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
MegaPixel Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
120×90/12μm çözünürlüklü soğutulmamış taşınabilir ısı görüntüleme takılabilir ısı kamerası
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
|---|---|
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
| NETD: | ≤50mk |

