Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Yüksek Termal Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Mobil Cihazlar için USB2.0 Arayüzü ile Dongle Boyutlu 120×90 Çözünürlüklü Termal Kamera
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
Güvenlik uygulaması için yüksek hassasiyetli LWIR soğutulmuş kızılötesi dedektör
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5 (LW) |
| Malzeme: | T2SL |
USB 2.0 Arayüzü ile Akıllı Telefonlar için 256x192 Çözünürlüklü ve 12µm Piksel Boyutlu Takılabilir Termal Kamera
| Tip: | Akıllı Telefonlar için Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256×192 |
| Piksel boyutu: | 12μm |
MCT MWIR Kızılötesi Dedektör Soğutmalı Termal Modül 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
120×90 çözünürlüklü wafer seviyesindeki kızılötesi dedektörü ve USB2.0 arayüzü ile taşınabilir termal görüntüleme modülü
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için 750mW Hafif Entegre Döner Stirling Kriyosoyutucu
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
1280x1024 Güvenlik Kamerası için Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM, 3.2mm Lensli
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

