Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
67g Kızılötesi Detektör 8μm-14μm Spektral Aralık
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
TWIN612 Termal Görüntüleme Modülü ±2℃ Veya ±2% Doğrulukla Keskin ve Net Görüntüler
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon Eklentisi Termal Görüntüleme Kamerası, 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu Wafer-Level-Package
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizisi Mikrobolometre |
|---|---|
| Dedektör Paketi: | Gofret düzeyinde paket |
| Çözünürlük: | 120 × 90 |
120×90 çözünürlüğü olan taşınabilir ve maliyetli iMC112 Isı Görüntüleme Modülü
| Canlandırma: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
| İçin kullanılır: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası 320x256 / 30μm RoHS Sertifikası
| Sensör: | IR Sensörü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512 / 15μm Uzun Menzilli Algılama için
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Gözetim Kamerası için MWIR Soğutmalı Kızılötesi Termal Görüntüleme Dedektörü
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |

