Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Termal Gözetim Kamerası için 1280x1024 / 12μm Soğutmasız FPA Dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Drone'lara entegre küçük LWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yakınlık Kartı ile MCT MWIR Kamera Çekirdeği Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İnsan Vücudu Sıcaklığı Ölçümü İçin Hafif 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Sıcaklık Ölçümü İçin 120x90 / 17μM Soğutmasız Dedektörlü LC130 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+400℃ |
120x90 çözünürlüğü ve Endüstriyel Görme için USB2.0 arayüzü olan Taşınabilir Soğutulmamış Isı Görüntüleme Kamerası
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Seramik Paket Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 384x288 12μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |

