Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Kararlı Performans Soğutmasız 1280x1024 12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel sıcaklık ölçümü için 640x512/12μm IR Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| NETD: | <30mK |
LC260 Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Ateş Algılama Kamerası Çekirdek 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
3.2mm Lensli Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için 120x90 / 17μM Soğutmasız Dedektörlü LC130 Termal Kamera Çekirdeği
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | -20℃~+400℃ |
Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için 120x90 17μm Soğutmasız Termal Dedektör Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+400°C |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 0.8W Güç Tüketimi 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |

