Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
OEM Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm Kızılötesi Kamera Modülü Drone'lar İçin
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512/12µm Drone Kızılötesi Kamera Modülü Elektrik Güç Denetimi İçin
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG-R Serisi Kızılötesi Kamera Çekirdek Soğutulmamış Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~550°C |
| NETD: | <30mK |
Güvenli Sürüş için 384x288 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdek Soğutmasız N-Driver Serisi
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefon uyumlu Termal Kamera Modülü 120×90/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Ürün adı: | Akıllı telefon uyumlu Termal Kamera |
Soğutulmamış Termal Gözetim LWIR Kamera Modülü 640x512 8~14μm LW
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

