Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
ARM SDK Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 14um Seri Port Kontrollü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Soğutulmuş MWIR 320x256/30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Soğutmalı AD Modülleri |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik ve İzleme için Soğutmasız Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
AIoT için soğutulmamış Termal Kamera Modülü 256x192 / 12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Hafif Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 8 ~ 14μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Gelişmiş Görünürlük için Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

