Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Kızılötesi Termal Kamera Modülü 256x192/12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Hayvan Gözlem için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Hayvan Gözlemi için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Radiometrik VOx Termal Kamera Modülü Soğutulmamış 640X512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü Çekirdek 120x90 / 17μm Kolay Entegre
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
ADAS için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 takın
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yanğın söndürme kurtarma için sabit kızılötesi termal kamera modülü çekirdeği 640x512/17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
256x192/12μm Soğutulmamış LWIR Detektörü ile Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
OEM Termal Kamera Modülü Gece Görüş Kamerası için Soğutmasız 256x192 / 12μm
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |

