Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için 1280x1024 12μm Uzun Dalga Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Bina Denetimi IR Kamera Modülü Termal Görüntüleme Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Boyut: | 44,5x44,5x36,6 mm |
Gelişmiş Netlik ve Hassasiyet HD 1280x1024 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Soğutulmamış Termal Kızılötesi İzleme Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |

