Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Endüstriyel Termografi için Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
LWIR 640x512 / 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Görüntüleyici Modül Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Yangın Söndürme ve Kurtarma için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
İtfaiye için 8 ~ 14μm LW Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
İHA Yükleri için Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek 25Hz 30Hz
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Termografi için 120x90 Çözünürlük ve 12µm Piksel Boyutuna Sahip Taşınabilir Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Uygulamalar: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Tip: | Soğutmasız LWIR Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
Vanadyum Oksit Soğutmasız IR Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Tipik NETD 40mK
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Soğutmasız Termal Kamera Sensör Modülü Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
30~180mm Zoom Lensli 1280x1024 12μm HD Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

