Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü, Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm piksel boyutu ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
1~8X Sürekli Zumlu PAL/NTSC Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
ADAS için açık görüntü kızılötesi termal kamera modülü çekirdeği 640x512/17μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü COIN Serisi Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Yüksek Hassasiyetli Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdek NETD
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
LWIR 256x192 12um FPA Minik Kızılötesi Mikrobolometre Kamera
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefonla bağlantılı Mobil Uygulamalar için Soğutulmamış 120×90/12μm Isı Görüntüleme Kamera Modülü
| Tip: | Cep Boyutunda Termal Kamera |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kızılötesi Dedektör: | 120×90/12μm |
Güvenlik İzleme İçin Büyük Dizi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
ADAS için LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız Yatay 30mK
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

