Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutmasız LWIR Kamera Modülü Çekirdeği 640x512 / 17μm Güçlü Çevre Uyumluluğu
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OEM Termal Kamera Modülü Gece Görüş Kamerası için Soğutmasız 256x192 / 12μm
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İtfaiye Termal Kamera Modülü Soğutulmamış LWIR Termal Modülü 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Güvenlik İzleme için Soğutmasız FPA Termal Dedektör Kamera 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış 640x512 Termal Kamera Modülü 12μm Drone için Tipik NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
ADAS için LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız Yatay 30mK
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |

