Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
AIoT için soğutulmamış Termal Kamera Modülü 256x192 / 12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C Soğutmasız Mikrobolometre Kamera Dedektörü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
Gaz sızıntısını görüntülemek için 320x256/30μm MWIR Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG-R Termografili Soğutmasız LWIR Radyometrik Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
Yangın söndürme ve kurtarma için soğutulmamış LWIR Drone Termal Kamera 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon IR Soğutmalı Kamera Modülleri EYAS1212 Mega Piksel 149x58.5x71mm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

