Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra-kompak 256×192 çözünürlük 12μM piksel boyutu Plug-In Termal Kamera Kızılötesi Kamera Modülü
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Akıllı telefon bağlantılı, soğutmasız 256×192/12μm Termal Kamera, Elektrikli Sıcak Noktalar ve Mobil Uygulamalar için
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
640x512 / 15μm MCT MWIR kızılötesi dedektörü ile soğutulmuş termal modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Gaz Kaçağı Tespiti için 10mK NETD'ye Sahip 320x256 Çözünürlük, 30μm Piksel Boyutu, MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Modülü
| Soğutma süresi (23°C): | ≤8 dk@12V |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Piksel Boyutu: | 30um |
COIN Mikro Termal Kamera Modülü Soğutmasız 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Radiometrik VOx Termal Kamera Modülü Soğutulmamış 640X512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |

