Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Endüstriyel Termografi ile LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
PLUG617 LWIR 640x512 / 17μm Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm Piksel Boyutlu Mikrobolometre ile Ultra-kompak Plug-in Termal Kamera
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel boyutu: | 12μm |
| Spektral tepki: | 8~14μm |
Uzun Menzilli Gözetleme için RS058 / RS046H MWIR MCT Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
120×90 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Evrensel Kontrol Arayüzleri ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Soğutmasız Kızılötesi Termal Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Drone Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 / 12μm Kızılötesi Dedektör Sensörlü Hafif ve Esnek Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik güç tüketimi: | <0,75W |
Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için 120x90 17μm Soğutmasız Termal Dedektör Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+400°C |

