Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
640x512 12μm Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Kızılötesi Görüntüleme Sensörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
320x256 Çözüm 30μm Piksel Boyutu MWIR Gaz Sızıntı Algılama için 10mK NETD ile Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
OEM Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm piksel boyutu ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
iMC112 Kızılötesi Kamera Modülü, 120x90/12µm Yonga Seviyesi Soğutmasız FPA Mikrobolometre ile
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Canlandırma: | 120×90/12μm |
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız FPA mikrobolometre |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
400x300 12μm Termal Kızılötesi Dedektörler Termografi için Soğutmasız VOx Mikrobolometre
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Çözünürlük: | 400x300 |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |

