Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera core ] eşleşme 338 Ürünler.
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD ile MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
iMC112 Kızılötesi Minyatür Modül 120×90/12μm Odaklamasız ve 25Hz Kare Hızına Sahip, Mobil Cihazlar için Soğutmasız Termal Modül
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
|---|---|
| Kızılötesi Dedektör: | 120x90/12μm |
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
PLUG1212 Tüm Hava Koşulları İçin Yüksek Kararlılık 1280x1024 Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Termal Gözetim Kamerası için 1280x1024 / 12μm Soğutmasız FPA Dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
Güvenlik / İzleme için 30mK Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 50Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
67g Kızılötesi Detektör 8μm-14μm Spektral Aralık
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
RS079 750mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Dahili Tahrik Elektroniği
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |

