Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
120×90/12μm çözünürlüklü soğutulmamış taşınabilir ısı görüntüleme takılabilir ısı kamerası
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
|---|---|
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
| NETD: | ≤50mk |
MWIR MCT Kızılötesi Isı Görüntüleme Modülü 1280x1024/12μm
| Tip: | MWIR Kamera Modülü |
|---|---|
| IR Dedektörü: | Soğutmalı Dedektör |
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
120×90 çözünürlüğü ve wafer düzeyinde kızılötesi dedektörü olan Plug-and-play Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Tak ve Çalıştır Kızılötesi Kamera Modülü |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Görüntüleme Modülü Soğutmalı HgCdTe 640x512 15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
GAVIN615L Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü T2SL LWIR Kolay Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤25mK |
Soğutulmuş MWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 15μm Uzun Menzilli Gözetim için
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
OEM Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |

