Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
100Hz kare hızı MWIR Isı Görüntüleme Modülü Soğutulmuş HgCdTe 640x512/15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Güvenlik Kamerası için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
iLC212 Güvenlik Termal Kamerası için Soğutulmamış LWIR Kızılötesi Isı Modülü 256x192
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Güvenlik ve İzleme için soğutulmamış Kızılötesi Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |

