Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Modülü 320x256 / 30μm MCT MWIR Soğutmalı
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 1~200Hz Ayarlanabilir |
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
Soğutulmamış LWIR 1280x1024 Termal Güvenlik Kameraları için Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Yüksek Hassasiyetli VOx LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm Net Termal Görüntüleme ile
| NETD: | <30mK |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤77g |
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
Mobil Terminal için Uygun Maliyetli Soğutmasız LWIR 256×192/12μm Termal Kamera Modülü
| Tip: | taşınabilir termal kamera |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Mobil Cihazlar için USB2.0 Arayüzü ile Dongle Boyutlu 120×90 Çözünürlüklü Termal Kamera
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
İtfaiye Termal Kamera Modülü Soğutulmamış LWIR Termal Modülü 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Güvenlik için soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

