Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 416 Ürünler.
EYAS330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdeği 320x256 30μm
| Boyut: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
15μm 640x512 MCT MWIR Kamera Çekirdek Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
EYAS330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri Kızılötesi Kamera Çekirdeği 320x256 30μm
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
640x512/15μm Soğutulmuş Kamera Modülleri RS058 T2SL LWIR Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
120×90/12μm Soğutulmamış VOx Mikrobolometre ve Odaklama Serbest ≤50mK NETD ile Plug-in Isı Görüntüleme Kamerası
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Kızılötesi sensör: | 120×90/12μm |
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
15µm 640x512 MCT MWIR Entegre Dewar Soğutucu Grubu ile Soğutmalı Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |
320x256/30μm Soğutulmuş Kamera Modülleri 55mm Lens VOCs Gaz Sızıntı Algılama
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| Boyut: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤650g |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutmalı Termal Modülü Dronlara 50Hz/100Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |

