Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Dış Mekan LWIR Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12μM, 25mm Lensli
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Güvenlik Kamerası için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenlik kamerası için soğutulmamış 256x192/12μm ısı görüntüleme modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
30 - 180mm Zoom Lensli Çözünürlük 1280x1024 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
Yüksek Kararlılıklı Termal Görüntüleme için Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hayvan Gözlem için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
ADAS için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 takın
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Hayvan Gözlemi için Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Modülü 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

