Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü, Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μm Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
1280x1024 LWIR 30mm - 180mm Zoom Lensli Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
640x512 12μM Net Görüntüleme ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Lineer LWIR Termal Kamera Çekirdek Soğutmasız 400x300 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi ile OEM LWIR Termal Kamera çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
ADAS için LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız Yatay 30mK
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

