Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 640x512/12µm Yüksek Termal Hassasiyetli
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan Algılama için 25mm Lens Soğutmasız LWIR Termal Modül 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
GAVIN615L T2SL Termal Kamera Çekirdek LWIR Soğutmalı Termal Görüntü Sensör Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 0.8W Güç Tüketimi 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 12μm Detektör, NETD<40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 / 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Görüntüleyici Modül Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |

