Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
İzleme soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Uzun Menzilli Güvenlik İzleme için HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Yangın Söndürme ve Kurtarma için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı İzleme için 400x300 17um LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm, Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
MegaPixel Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

