Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Sabit Odaklama Athermal Lens 19mm/24mm ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
İtfaiye Termal Kamera Modülü Soğutulmamış LWIR Termal Modülü 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Seramik Paket Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 384x288 12μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Drone'lara entegre küçük LWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Akıllı Donanım İçin Kompakt LWIR Termal Kamera Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Keskin ve Net Görüntüleme ve Yüksek Doğrulukta Sıcaklık Ölçümü için Seramik Paket LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12um Termal Görüntüleme Modülü 8μm 14μm NETD <40mK
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Uzantı bileşenleri: | VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

