Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Mobil Terminal için Uygun Maliyetli Soğutmasız LWIR 256×192/12μm Termal Kamera Modülü
| Tip: | taşınabilir termal kamera |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
120×90/12μm çözünürlüklü USB2.0 arayüzü ve 3.3V çalışma voltajı olan soğutulmamış LWIR Plug-in Termal Kamera
| Spektral tepki: | 8~14μm |
|---|---|
| Tip: | Soğutulmamış Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | 120×90/12μm |
Soğutmasız Kızılötesi Termal Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Drone Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 12μm Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
Yüksek Hızlı Hedef Tespiti için Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
400x300 17μm Compact COIN Serisi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
| NETD: | <40mK |
MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512 / 15μm Uzun Menzilli Algılama için
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Soğutulmuş Termal Kamera Çekirdek 320x256 30μm VOCs Gaz Sızıntı Bulma
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
MWIR MCT 1280x1024 12um Kızılötesi Dedektörlü OEM Soğutmalı Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |

