Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Hayvan Gözlemi İçin 50pin HRS Arayüzü Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin 25mm Lensli 640x512 12μM Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gelişmiş Netlik ve Hassasiyet HD 1280x1024 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
EO-IR sistemlerine entegre soğutulmuş 640x512 / 15μm LWIR kızılötesi dedektörü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Sıcaklık Taraması için Taşınabilir 120×90/12μm Yonga Seviyesi Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Takılabilir Termal Görüntüleme Kamerası |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Spektral tepki: | 8~14μm |
Soğutulmuş MWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 15μm Uzun Menzilli Gözetim için
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Yüksek Termal Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

