Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
640x512 / 15μm MCT MWIR kızılötesi dedektörü ile soğutulmuş termal modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
İHA Yükleri İçin Küçük Boy Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 40mk 0.7W
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
COIN Mikro Termal Kamera Modülü Soğutmasız 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Hızlı Entegrasyon için Yüksek Hassasiyetli MCT MWIR Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
Sağlık Teşhisi için 384x288 17μM Soğutmasız Termal Modül Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
15µm 640x512 MCT MWIR Entegre Dewar Soğutucu Grubu ile Soğutmalı Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |
320x256 Çözüm 30μm Piksel Boyutu MWIR Gaz Sızıntı Algılama için 10mK NETD ile Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |

