Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
PLUG612R Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm Piksel Boyutlu Mikrobolometre ile Ultra-kompak Plug-in Termal Kamera
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel boyutu: | 12μm |
| Spektral tepki: | 8~14μm |
Sağlık Teşhisi için 384x288 17μM Soğutmasız Termal Modül Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
20mK NETD Optik Gaz Görüntüleme Dedektörü, 320x256 Çözünürlük ve 10.3-10.9μm Spektral Aralığı
| *MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Kompakt Tasarım Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Taşınabilir 256×192 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Plug-in Termal Kamera için Ultra-kompak Termal Görüntüleme Modülü
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Piksel boyutu: | 12μm |
Görünmez VOC'leri Görselleştirmek için MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası RS058
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefon uyumlu 25Hz 256×192/12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü Takılabilir Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
İHA Yüklerine Entegre 650x512 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Sıcaklık doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Tipik NETD: | ≤40mK |

