Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security uncooled infrared camera module ] eşleşme 346 Ürünler.
Robotlar İçin 8~14μM Spektral Aralığa Sahip 3 Eksenli LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12μM Kızılötesi Dedektörlü Net Termal Görüntüleme LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik İzleme için Dış Mekan RS232 LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı Alarmlı Kızılötesi Araç Üstü Termal Kamera Parlama Önleyici
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR Termal Gece Görme Kamerası 384x288 17μm Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Uzun Menzilli Gözetleme için RS058 / RS046H MWIR MCT Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
GAVIN615L T2SL Termal Kamera Çekirdek LWIR Soğutmalı Termal Görüntü Sensör Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
Soğutulmuş Termal Kamera Çekirdek 320x256 30μm VOCs Gaz Sızıntı Bulma
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
ADAS için 25Hz / 30Hz Kare Hızına Sahip LWIR Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gaz sızıntısını görüntülemek için 320x256/30μm MWIR Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |

