Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
256×192 çözünürlüklü soğutulmamış LWIR FPA USB2.0 arayüzü ile takılabilir termal kamera
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm piksel boyutu ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
9.1 / 13 / 19mm Lensli Ultra Kompakt Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı İzleme için 400x300 17um LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik uygulaması için LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512/15μm
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Taşınabilir Cihazlar için 256x192/12µm'lik iMC212 Kızılötesi Minyatür Modülü
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256x192 |
| İçin kullanılır: | Mobil Terminal Uygulamaları |
120×90 çözünürlüğü olan taşınabilir ve maliyetli iMC112 Isı Görüntüleme Modülü
| Canlandırma: | 120×90/12μm |
|---|---|
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
| İçin kullanılır: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
Mobil Cihazlar için Ultra Kompakt 256x192/12µm Takılabilir Termal Kamera
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Akıllı telefon uyumlu Termal Kamera Modülü 120×90/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Ürün adı: | Akıllı telefon uyumlu Termal Kamera |
Termografi için 120x90 Çözünürlük ve 12µm Piksel Boyutuna Sahip Taşınabilir Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Uygulamalar: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Tip: | Soğutmasız LWIR Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |

