Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için Hafif Entegre Döner Stirling Cryocooler 750mW
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
LC260 Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Ateş Algılama Kamerası Çekirdek 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Yüksek Cilt Sıcaklığı Tarama IR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemi için OEM Araca Monte Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 12μm Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
Mini Termal Kamera Çekirdek Soğutulmamış FPA Kızılötesi Kamera Modülü 256x192/12μm Termografi ile
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG612R Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme Drone Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

