Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
LWIR 320x256/30μm Gaz Sızıntısı tespiti için 20mK NETD ile Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Bina Denetimi IR Kamera Modülü Termal Görüntüleme Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Boyut: | 44,5x44,5x36,6 mm |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenli Sürüş için N-Driver384 Gece Görüşlü Kızılötesi Kamera Modülü 384x288
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Soğutmasız Termal Kamera Sensör Modülü Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Karmaşık Ortamlarda Kullanılan MegaPixel Plug Serisi Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Ateş Tarama Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
400x300 17μm Termal Kamera Çekirdek Termal Görüntüleme Ateş Tarama Sistemi
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

