Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
Hava termografisi için soğutulmamış UAV Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR Drone Thermal Camera Modulu, Temiz Termal Görüntüleme ile Soğutulmuştur
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Soğutmasız Termal Güvenlik Kamerası Core MegaPixel Plug Serisi
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Hafif Ağırlık 120x90/17μm İnsan Vücudunun Sıcaklığını Ölçmek İçin Termikal Kamera Çekirdekleri
| Resolution: | 120x90 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17μm |
| Temperature Range: | 20℃~50℃ |
LWIR 640x512 / 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Görüntüleyici Modül Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
Taşınabilir 256×192 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Plug-in Termal Kamera için Ultra-kompak Termal Görüntüleme Modülü
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Piksel boyutu: | 12μm |
400x300 Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

