Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
RS058 Uzak İzleme Sistemi için LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512
| NETD: | ≤25mK |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Güvenlik İzleme için Soğutmasız FPA Termal Dedektör Kamera 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512/12μm FPA Soğutulmamış Kızılötesi Detektör Termal Görüntüleme
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
ADAS için Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Dedektörü 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300/12μm Seramik Paketle Soğutulmamış FPA Isı Görüntüleme Detektörü
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Yüksek Termal Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
Akıllı Ev için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Soğutmasız FPA Termografik Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17um
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
AIoT için soğutulmamış Termal Kamera Modülü 256x192 / 12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Karbon Monoksit Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256/30µm Soğutmalı Kızılötesi Termal Modül
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kare oranı: | 30Hz/60Hz |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |

