Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vox ] eşleşme 149 Ürünler.
Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası için 30μm Piksel Boyutlu 320x256 Çözünürlüklü MWIR Kızılötesi Dedektör
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| NETD: | 10mK (F1.5) |
| Ağırlık (G): | ≤600g |
LS734 Soğutma MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör için Lineer Stirling Cryocooler
| Sabit Güç Tüketimi: | ≤10W (430mW@77K@20°C) |
|---|---|
| MTTF: | ≥20000 saat |
| Entegrasyon Yöntemi: | IDCA |
Çok Sensörlü Yük İçin MWIR Kriyojenik Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 15μM 640x512
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
23mm Lens 320x256 Çözümlü 10mK NETD Gaz Sızıntıları tespiti için Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Opsiyonel Objektif: | Sabit Yakınlaştırma |
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
Hızlı Entegrasyon Soğutmalı IR Kamera Çekirdeği EYAS1212 Mega Piksel 1280x1024 / 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
Hayvan Gözlemi İçin 50pin HRS Arayüzü Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Endüstriyel Termografi ile OEM LWIR Termal Kamera çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
İHA Yükleri Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 Çözünürlük
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Fotovoltaik Muayene için Kompakt Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Küçük Boy Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 40mk 0.7W
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

