Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Merkezi 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Termografi için 120x90 Çözünürlük ve 12µm Piksel Boyutuna Sahip Taşınabilir Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Uygulamalar: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Tip: | Soğutmasız LWIR Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
640x512 / 12μm LWIR Termal Modül Soğutmasız Çoklu Standart Arayüzler
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı Ev için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+150℃ (Özelleştirilebilir) |
Güvenlik İzleme için Dış Mekan RS232 LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12μM Kızılötesi Dedektörlü Net Termal Görüntüleme LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm piksel boyutu ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

