Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
640x512 Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü Hafif LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
Tıbbi Termal Görüntü Tarama için Radyasyonsuz Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış VOx FPA Mikrobolometre Termal Görüntüleme Modülü 120×90 çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
Tıbbi Tanıda Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü 384x288 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Yüksek çözünürlüklü LWIR Termal İzleme Kamera Modülü Soğutulmamış <30mK NETD
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
3.2mm Lensli Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği 256x192 12μM, 3.2mm Lensli
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

