Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Soğutulmamış LWIR Termal Görüntüleme Modülü 400x300/17um Termografi ile
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Termal Gece Görme Kamerası 384x288 17μm Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
SWaP-C Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1280x1024 Güvenlik Kamerası için Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
İtfaiye ve Kurtarma için Kompakt LWIR Isı Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kompakt Tasarım Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
ADAS için 25Hz / 30Hz Kare Hızına Sahip LWIR Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış Termal Kızılötesi İzleme Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış LWIR 1280x1024 Termal Güvenlik Kameraları için Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız LWIR 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

