Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Elektrik Güç Denetimi için HD LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μM Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
El Fokusu 640x512 Çözünürlük Mikrobolometre Soğutulmamış Termal Görüntüleme Modülü
| Tipik NETD: | <40mK |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
Termal Görüntüleme Gözetim Kamerası için Soğutmasız LWIR Mini Kamera Modülü 256x192
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 70 mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Drones 640x512 12μm VOx Mikrobolometre ile Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Bina HVAC Güvenliği için LWIR Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

